Gott ist tot und wir haben ihn getötet

Nostalgie? Spíš se nic nezměnilo

17. března 2017 v 0:08 | Greg Freak
Svět je krásný, barevný, lidi milí a člověku se chce jít dál a vstát z postele...no možná ranní kafe je tim důvodem, barevnost je subjektivní a milost lidí zakrytá zahořklostí...pozorovatele či pozorovaného. Zvláštní jak maličkost, jedna věc dokázala člověku změnit život, pak ho poslat zpátky a ještě víc zranitelnýho. Situace, písničky, vzpomínky... to vše dokáže vyvolat zhoubnej cyklus myšlenek, nebo se to tak zdá, nálada si žije vlastnim životem.
Stres, nezodpovědnost a prokrastinace...život studenta, život paka co je zas zavřený doma a neví co s životem.
Však ono se to změní...ale nemění, život je přímka, člověk po ní klopýtá v cyklech a když jsi neustále nespokojen, tak už asi nikdy nebudeš, páč se k tomu zas jednou vrátíš.
Ranní kafe, stále větší a silnější, doplňováno ještě občas dopoledne, člověka přenese snesitelně přes hnusnou část dne a pak ho nechá samotnému napospas po zbytek, kdy už ty další nejsou tak hezký, žvýkáč je to samý. Posouváš to na večer, kdy už jen otupěně zíráš a myšlenky jedou svý. Nebo že bych dnes byl jen nějaký divný? Nevím, vzpomínky mají fakt velkou moc, když ještě člověk přidá myšlenky o alternativě, tak je to ještě mocnejší.
Ono asociál když najde někoho s kým si doopravdy rozumí, tak je šťastnej, jeden člověk kterej ho chápe, kterýho chápe. Ale pak ten druhej prozře, nebo Zeus rozehraje nějakou svoji hru a je tu zvrat, být polobohem tak vyrazím po Středomoří na hrdinskou cestu.
Klidná hlava, případný pokerface jsou důležité pro ty, co nejsou nadpřirozeně mocní, ale občas něco prosákne, spíš třeba sem. Ono občas totiž není kam to vyhodit a snad ani polobůh by nepřežil to, kdyby si z hlavy vyrval kus mozku holou rukou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Budu psát barokní češtinou, vulgárně a asi i s gramatickejma chybama jak se mi zlíbí.