Gott ist tot und wir haben ihn getötet

Červen 2016

Čudný experiment

21. června 2016 v 23:15 | Greg Freak
Příběh končí kolapsem, labilitou a tohou vrátit se zpět do starých kolejí. Malý sociální experiment snahy přejít do společnosti mě trochu zlomil, mám totiž rád upřímnost, krutou upřímnost, nejsem telepat a moje sociální schopnosti jsou na úrovni ožralé kanální krysy...
Možná je to jen zas výkyv nálad způsobený nějakými krachy, ale mám touhu vrátit se k tomu bejt divnej a nikoho tim neotravovat, blbý, když člověk neví, zda je otravný. Nadopovaný kofeinem a trochou ouzkosti jsem zas zavítal na tento blog, ach jak mi nechyběl...
Najít si vrbu je fajn, ale zahlcovat ju immerwehre svými pochybami neni hezký, tak možná proto su zas tady.
Pochyby jsou zas na druhou stranu dobrá brzda, nechcu totiž nikoho srát, ikdyž seru, obvzlášť sebe.
Humor je dobrá obrana, proto ju tady nepoužívám(nebo je to proto, že nechcu ukázat, jak blbý fóry dělám), protože to zastírá průchod negativních myšlenek, které sem hážu jak při tvorbě akční malby, ikdyž tohle fakt nemá systém.
Sebekritika i ohledně textu, kterej zrovna píšu, možná trochu cliché, ale co neni.
Nedávat mrd...cliché
Prokrastinovat psaním chujovin na blog...cliché
I schizofrenik by napsal koherentnější text, tohle bohužel neni tak působivý jak stream of consciousness stylu Kerouaca.
Začal jsem se bavit s lidmi... tak nějak, spíš možná jde o systematické otravování, protože něco podniknout je ochoten jen málokdo, či možná tak jeden člověk, vrba... snad ma udrží přes prázdniny při smyslech, ikdyž to bude narušovat můj plán pohroužit se do introvertnosti, knížek(na které jsem doopravdy zanevřel) a blbejch myšlenek, takže je to asi dobře, stejně bych se sám se sebou začal nudit, kdo by sa se mnou nenudil... sebelítost, ah další můj milý nešvar, který lidi sere.
Aspoň sleduju nějaký vývoj mých myšlenek, přesun k ateismu, změna politckých názorů a takový píčoviny.
Zlozvyky jsou hrozná věc, obvzlášť když su člověk, kterej inklinuje k rituálům, třeba zapít to, že mi to nevyšlo s holkou (jo taky nějakej pokrok, ale to byla zdá se jen náhoda).
Občas se mi zdá, že si sám sebe maluju jako zlomeného básníka, přitom su jen outlocitný hovado.
"cool" používání sprostejch výrazů v článku...cliché
Těšim se na pátek, rituál vyhnání něčeho z hlavy(který u mě není dvakrát častý a pochybuju o jeho účinnosti) se blíží.
Ale co... Life goes on a já na to seru, nebudu dále trávit internet svými milými chujovinami
Budu psát barokní češtinou, vulgárně a asi i s gramatickejma chybama jak se mi zlíbí.