Gott ist tot und wir haben ihn getötet

Nerozhodnost

6. prosince 2015 v 0:07 | Greg Freak
Nerozhodnost života... být mezi lidmi nebo sám. Nemám rád lidi, ale kontakt s lidmi má své výhody, poslední dobou jsem v tomto trochu pokročil, ikdyž je to stále na prd. Vyčerpává mě to a mám občas silnou touhu se na ty lidi vysrat nepřemýšlet o ničem co se jich týká a alespoň na nějakou dobu zas zalést do svého světa.
Nízký sebevědomí a trudnomyslnost nejsou zrovna sexy, ale tak už to se mnou je. Vtipné a "vtipné" sarkastické poznámky jsou poslední dobou u mě až podezřele častým jevem, ještěže v mém okolí jsou lidé, co se tím nenechají urazit. Nerozhodnot... mám žít, nebo se stočit do klubíčka samoty- should i stay or should i go- mám říct a riskovat, či držet pysk a trápit sa.
Měl bych se sebou něco dělat, ale lidi se přece jenom nijak moc nemění. V náladě bych neměl lézt na internet(teď nésu, ale nedávno jsem tak učinil a dopadlo to... zajímavě). Čekám na zázrak, ale ten se těžko stane bez mého přičinění... A aj tak to vidím bledě. Sebelitování je taky krásná činnost. Nemám se rád a ani si to nezazlívám. Humor je fajn věc, člověk dokáže díky ní zlehčovat bídnost a nesmyslnost všeho, sebeironie je ze všeho nejlepší, akorát občas už je poznat z čeho to vyvěrá. Tak blízko a přitom tak daleko a připadám si jako kretén, že se tim nechávám ničit.
Nemám rád lidi a vše vlastně vyvěrá z mého niterného cynismu, že jsou jen zvířata( a já taky, v tom je trochu problém) a že si myslí, že nejsou, přisuzují si větší váhu.
Na odlehčení od jedu jedna fajne bosenská kapela.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Budu psát barokní češtinou, vulgárně a asi i s gramatickejma chybama jak se mi zlíbí.