Gott ist tot und wir haben ihn getötet

Říjen 2015

Nový začátek, uzavření cyklu... furt to samý

10. října 2015 v 14:24 | Greg Freak
Trochu delší dobu jsem sem nepsal a teď to vynahradim. Mám zas o čem psát... bohužel, protože sem v podstatě vylejvám jen ty negativní věci. Jo zas můj sebelítostivej výlev, ale když tu nejste poprvý, tak jste to mohli čekat.
Přijde mi, že život běží v cyklech a teď se zas vracim do takovýho nepříjemnýho stádia, kdy se vrací úzkostlivost, sebevědomí ještě víc klesá a je to prostě na pytel. Má to asi jednu výhodu, tak trochu mě to aktivizuje, aspoň na chvíli. Se změnou vyladění si i jinak vybírám písničky k poslechu a celkově se to trochu mění. Snaha zvrátit tento cyklus a i začarovaný kruh osamění je sama dosti nepříjemná a posiluje pocit samoty. A jo hlavně tohle sebepozorování je dost posílaný asi už jen proto je ten obrázek pochmurnej.
Někdy si přeju, abych byl sociopat, neměl bych v sobě bloky, sebevědomí by bylo na výši a přesto, že bych byl v podstatě hovado(v lepším případě), tak bych z toho měl mnohem lepší pocit.
Už je to šest týdnů co jsem se nenapil, je asi nejvyšší čas trochu si pročistit hlavu a je mi i docela jedno, jestli to bude na nějaký akci, tour de město, nebo v pokoji při poslechu Pink Floydů, prostě se trochu uvolnit, zmírnit na chvíli napětí. Znuděná osamělá sobota je pro cítění se jak hovno asi nejlepší čas, nic ma nebaví, neudržim pozornost.
Třeba jen panikařím z vidiny dalších neklidných měsíců a to by právě mohlo být sebenaplňující proroctví.
Jsem psychicky čilý, myslenky jedou a srdce tluče, ale jak to využít?
K tématu se to nehodí, ale líbí se mi to...
Budu psát barokní češtinou, vulgárně a asi i s gramatickejma chybama jak se mi zlíbí.