Gott ist tot und wir haben ihn getötet

eh... co se děje? Spím

9. září 2015 v 20:10 | Greg Freak
Škola ze mě vysává energii, jsem stále unaven, pouze večer se objeví trocha živého ducha, možná je to jen začarovaný kruh spánkové deprivace, zvyšování dávek kofeinu a následného zvyšování tolerance.
Je pro mě těžší a těžší odolat tomu, abych si koupil žvejkáč(navíc v tý trafice je to drahý jak prase, kdybych si to objednal z netu, měl bych to lepší, ale zas bych toho musel koupit hodně a to bych hned zpotřeboval, navíc bych potřeboval někoho zletilýho, aby mi to objednal...).
Oblek je docela nepohodlná věc. Kam s timhle článkem směřuju? Asi nikam. Možná, že život se točí v cyklech, že někde uvnitř se cosi střídá jako hodiny a přináší to po nějaké době podobné věci, akorát se na to nabalují další různé věci, čímž se mění vyznění.
Očividně může být člověk nervózní aj, když je ztahanej jak pes. Produktem nervozity je sebeshazovačnej humor.
Fernet mi chutná, ale můj žaludek ho asi nemá moc rád.
Stále trávím hromadu času bezcílným brouzdáním po internetu, ale co jak říkám, v životě jsou určité konstanty jak dobré tak špatné.
Proud myšlenek neni jako potok či řeka, je to spíš jak voda při přívalovém dešti stékající z kopce, mnoho malých proudů, nesoustředěná, proudy se větví a zase spojují a člověk pak neví, která myšlenka vyvolala odezvu.
Na kytaru hraju dosti nahodile, hodily by se mi nějaké tipy na skladby.
Tahle změť myšlenek ani nemá nosné téma, nu což alespoň se vypíši do této internetové vrby, nějaké inkriminující věci tu ani snad moc nemám, takže pokud to čte někdo, kdo mě zná, tak to možná ani neví a nebo z toho má docela prd(stejně sem tolik lidí nechodí).
Zajímavý spojení prvků taneční muziky s tou poslouchatelnou muzikou. Industrial rock no...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 12. září 2015 v 5:02 | Reagovat

Nebudu to číst, nebudu. ;-)

2 Greg Freak Greg Freak | 12. září 2015 v 18:36 | Reagovat

Fajn :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Budu psát barokní češtinou, vulgárně a asi i s gramatickejma chybama jak se mi zlíbí.