Gott ist tot und wir haben ihn getötet

Náhlý splíny

29. července 2015 v 16:38 | Greg Freak
Dlouho jsem sem nepsal, protože jsem měl pocit, že mám dobré období respektive, že to předtim bylo jen špatný období. Ale vše musí jednou skončit a život přece jen jde v zasranejch cyklech. Mohl jsem to tušit, že se moje úzkosti vrátí, v opilosti mě často přepadali splíny a já se nořil do sebezpytu, ale jinak bylo všechno docela fajn. Přišli prázdniny, slastná úleva, ale taky mi to začalo připomínat, že jsem přece jenom stále dosti nespolečenský. Ani jedno brigáda nevyšla, přitom by se mi teď vážně nějaká hodila. Vše co mi přijde do ruky se rozbije. A jo všechno je to o holkách-netrávit čas s kámošema nebo tak mi ani moc nevadí, ale bejt sám mi dosti vadí. Holt zkazim to vši tim, že jsem prostě vůl, když je člověk dost dlouho nespolečenskej, tak prostě se nevyzná v lidech. Hrozný dokonce mám menší chuť k jídlu.
Panika ohledně imigrantů ve mě vyvolává dojem, že lidi vážně neznaj, co je to soucit, že jsou strašně sebestřední.

Zas mě rodiče štvou ohledně přehnaný opatrnosti, když chci jít někam na akci nebo něco, ale to už tu řešit nebudu, ikdyž občas bych nejradši otci vrazil, nejhorší je, že furt mluvěj, furt opakujou to samý, kdyby mi prostě vrazili facku nebo něco a pak ztichli snášel bych to líp.

Hudebně jsem si za poslední dobu docela rozšířil obzory, víc jsem se začal zajímat o tuzemskou scénu a na koncertu Fialek jsem málem vypogoval duši(zalívaní ferneta pivem člověka opije rychleji, než by očekával).

Ale nakonec se snažim mít nad tim nějakej ten nadhled a přece jenom nejsou to věci, ve kterejch jde o život, a i kdyby jsem jen jeden zasranej nedůležitej člověk ze sedmi miliard na týhle planetě. Ikdyž jsem nervní, tak si zároveň snažim udržet v sobě to, že je to stejně jedno.
Tohohle psaní takřka stylem stream of consciousnes se budu držet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Budu psát barokní češtinou, vulgárně a asi i s gramatickejma chybama jak se mi zlíbí.