Gott ist tot und wir haben ihn getötet

Směs zážitků, myšlenek a trocha té večerní introspekce

18. srpna 2014 v 21:37 | Greg Freak
Bejt na fesťáku jako pomocník zvukaře má svý výhody, třeba pivo zadara. Člověk se ale musí hlídat, přece jenom tam se mnou byl rodič, ale z piva se člověk nemůže opít tak moc to se dřív pobleje- to je jeden z důvodů proč je jeho pití můj oblíbenej způsob dopravy ethanolu do krve. Takovej menší lokální festival, ale kapely nebyly špatný. První kapela byla takový pohodový ska, ale právě byla první a navíc ještě dozníval déšť, takže tam moc lidí nebylo, ale pak přicházeli další a další a nakonec se člověk skoro neprodral zpátky, když chtěl udělat svý obvyklý kolečko výčep-po cesťe potajnu vypít na dva max. tři loky-pisoár-a zpět. Bylo to dobrý, lidi se bavili a to je smysl hudby, ikdyž pak jsem měl trochu útlum usínal jsem, ale eště jeden dva kousky a byl jsem vzhůru, že mi slovo "únava" nic neříkalo.
Teď je zas ten čas, kdy sem jen doma, říkám si, že bych měl bejt venku s lidma. Ono od přírody asi introvert nejsem, ale okolnosti, hyperprotektivní rodiče a občasná melancholie nahráli tomu, že sem furt sám. Když sem byl v první třídě přestěhovali jsme se, ale školu jsem nezměnil, chodil jsem do školy přes půl města, tam sem měl všechny kamarády a i teď v podstatě většinu. Pouštěli mě tam jen do školy a zpět a ještě za doprovodu starší sestry- to vše kvůli tomu, že se báli, že se mi po cestě něco stane. Takhle jsem skoro nechodil ven s kamarády, jen ve škole jsem mohl trochu upokojit své extrovertní a trochu "showmanské" tendence, pak se to všechno úplně ubilo, přechod na gympl a tak. Rodiče pak přestali s takovou mírou ouzkostlivosti, ale jelikož já nebyl zvyklej...
Původně jsem zamýšlel, aby tenhle blog byl striktně anonymní, ale podle tohohle článku by něko kdo mě zná klidně moh poznat, že to píšu já, ale seru na to, stejně tohle nikdo moc nečte a pochybuju, že někdo koho znám čte nějaký blogy. Jo blogy jsou pasé.
Moje dělení rubrik je už vážně na prd, protože moje články poslední dobou jsou změtí všeho možnýho, co mě napadne, trochu stream of consciousness trochu roztržitost-spíš to druhý.
Teď mám trochu období, kdy jsem veselej, lidi mě neserou. Kdybych znal víc lidí mohlo by to bejt dobrý léto, ale what the heck je to jedno, je mi to jedno a tak to má bejt...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Meggy Meggy | Web | 24. srpna 2014 v 11:10 | Reagovat

Taky jsem chodila na základku úplně pryč. Tady na sídlišti se všichni znají a já je znám od pohledu, ale oni nemají páru, že jsem :)
Taky jsem vždycky řešila, že by někdo mohl přečíst, co píšu na blog. Ale už na to kašlu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Budu psát barokní češtinou, vulgárně a asi i s gramatickejma chybama jak se mi zlíbí.