Gott ist tot und wir haben ihn getötet

Report

10. srpna 2014 v 18:32 | Greg Freak |  Bleed
Nechápu proč vlastně ještě mám zavedený rubriky, když stejně na to dělení seru a snad jen u tohohle článku za několik měsíců jsem si na to vzpomněl. A rubriku piss už asi snad používat nebudu.


CEJ bylo dobrý, jen co se týče navazování konverzací apod. jsem očekával lepší výsledky, ale furt to bylo lepší než běžně. Někdy je lepší nic neočekávat, sic na "zakřiknutí" nevěřim, ale člověk je prostě pak sklamanej. Ale bylo to super. Spánkovej deficit se posčítal a obvzlášt za poslední noc, kdy jsem spal asi 2 hodiny a ikdyž jsem se doma nakopl jedenapůlnásobkem mý běžný dávky kafe(to jest dvanáct lžiček rozpustný sračky nějak rozdělený do hrnků, třeba si občas dělám smrťáky ve kterejch je šest lžiček a tak...plus ještě to, že mi za ten tejden zas klesla tolerance), stejně jsem byl kolem jedenáctý večer totálně mrtvej. Musel jsem jet pomoci otci zvučit na jednu zábavu a domů jsme přijeli po pátý hodině ráno, sic jsem spal v autě, ale kdo to považuje za spánek, že?! Pak jsem spal skoro dvanáct hodin...
Mám docela rád ukecaný holky, páč jsem dosti nemluvnej. Jedna slovenka se kterou jsem mluvil, ta byla tak ukecaná, že jak rychle až překotně mluvila, tak jsem jí občas nerozuměl, původně jsem si myslel, že je to odlišností slovenštiny od čestiny, ale pak jsem zjistil, že jí pomalu nerozuměj další slovenky s kterejma sme mluvili.
Po asi třičtvrtě roku jsem zas měl cigáro ach to blaho mám to rád, navíc mi voněj, ale kuřák bych asi nemohl bejt, rozhodně ne do tý doby, co žiju s rodičema, stejně po tom nějak nebažim, ale bezdýmý formy tabáku to je taky dobrá věc. Krabičku žvejkáče sem spotřeboval za dva tejdny ani nevim jak, ale furt to užívat navíc do toho furt cpát prachy to bych prostě nemohl.
Chci si ubalit tvůj vlastní absolutní sen, držet ho mezi prsty vypouštět kouř, tak si klidně dej
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Budu psát barokní češtinou, vulgárně a asi i s gramatickejma chybama jak se mi zlíbí.