Gott ist tot und wir haben ihn getötet

Hooorayyy 4 články za měsíc

26. srpna 2014 v 10:23 | Greg Freak
Po dlouhý době se mi podařilo napsat 4 články za měsíc...yay. Nechal jsem se ostříhat po roce a čtvrt, bylo to kvůli takové obchodní dohodě s kámošem...ano všechno je business. No musí se prostě uznat, že dlouhý vlasy se špatně udržujou, rychle mastěj a prostě než narostou do určitý dýlky, tak člověk si je musí furt odhrnovat z vočí páč jsou moc dlouhý, ale ne dost, aby vydržely za uchem.
Cestou od holiče jsem se šel kouknout jestli v tabáku je za kasou furt ten cyp, co mi nechtěl prodat šňupeček. Jo byl tam...tsss...navíc kouří a pochybuju, že si začal cigára kupovat poctivě vod osmnácti let. Valná většina kuřáků začala ještě před plnoletostí....nebo prostě nemá rád mániče(teď jsem to nezkoušel)
Chtěl jsem toto shození patnácti centimetrů vlasů oslavit svojí dávkou bezdýmého tabáku, tak jsem se vydal k jinému krámu, kde by mi to prodal, ale zas si nejsem jistej jestli to tam má, ale byly tam nějaký stařenky a mě se nechtělo čekat než všechny odejdou, tak sem se na to vykašlal, možná jindy. Mohl jsem to zkusit ještě v nějaký trafice, ale pochybuju, že by tam měli takhle minoritní zboží. Mám to jako takovej rituál, jde to provozovat v pohodlí domova a nikdo si nevšimne. Před rokem, když jsem hodně ujížděl na Alice in Chains, tak jsem užíval šňupeček při písničce Rooster sic tam myslej moist snuff, formu žvýkacího tabáku, ne dry snuff, šňupeček.
Už tu je zase brigáda, jen taková nározová, ale docela dobře placená(osmdesát na hodinu). Spočívá to v osekávání vysokého plevele kolem malých stromků, aby se neudusily a šel na ně sluneční svit. Nic složitýho, ale blbý je, že mám pak úplně sežehaný rozdrásaný kdovícoještě předloktí. Rukavice a bunda nejsou stoprocentní ochrana a nakonec člověk stejně skončí s náramkem z požahané kůže, neni to tak zlý, jen to ještě celej zbytek dne pálí, ale dá se to v pohodě dát, jen si potřebuju trochu za hateovat. Navíc teď je to trochu něco jinýho, vyplejt určitou část pozemku...převážně od kopřiv, takže je to taky sranda.
V našem městě bude taková spářka, jde tam dost lidí a já tam asi také půjdu, sic nemám rád electro chujoviny, ale je to dobrá příležitost pobavit se s lidma, dostat něco toho tekutého jedu do krve. A přece jenom je léto, tak tedy mám zvýšený zájem o nežné pohlaví...ehm...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Meggy Meggy | Web | 1. září 2014 v 16:57 | Reagovat

Krátký vlasy jsou fajn. Závidím klukům, že se můžou nechat ostříhat a vypadají normálně, není s tím pak taková otrava. Taky bych se ostříhala, kdybych nevypadala jako... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Budu psát barokní češtinou, vulgárně a asi i s gramatickejma chybama jak se mi zlíbí.