Gott ist tot und wir haben ihn getötet

Srpen 2014

Hooorayyy 4 články za měsíc

26. srpna 2014 v 10:23 | Greg Freak
Po dlouhý době se mi podařilo napsat 4 články za měsíc...yay. Nechal jsem se ostříhat po roce a čtvrt, bylo to kvůli takové obchodní dohodě s kámošem...ano všechno je business. No musí se prostě uznat, že dlouhý vlasy se špatně udržujou, rychle mastěj a prostě než narostou do určitý dýlky, tak člověk si je musí furt odhrnovat z vočí páč jsou moc dlouhý, ale ne dost, aby vydržely za uchem.
Cestou od holiče jsem se šel kouknout jestli v tabáku je za kasou furt ten cyp, co mi nechtěl prodat šňupeček. Jo byl tam...tsss...navíc kouří a pochybuju, že si začal cigára kupovat poctivě vod osmnácti let. Valná většina kuřáků začala ještě před plnoletostí....nebo prostě nemá rád mániče(teď jsem to nezkoušel)
Chtěl jsem toto shození patnácti centimetrů vlasů oslavit svojí dávkou bezdýmého tabáku, tak jsem se vydal k jinému krámu, kde by mi to prodal, ale zas si nejsem jistej jestli to tam má, ale byly tam nějaký stařenky a mě se nechtělo čekat než všechny odejdou, tak sem se na to vykašlal, možná jindy. Mohl jsem to zkusit ještě v nějaký trafice, ale pochybuju, že by tam měli takhle minoritní zboží. Mám to jako takovej rituál, jde to provozovat v pohodlí domova a nikdo si nevšimne. Před rokem, když jsem hodně ujížděl na Alice in Chains, tak jsem užíval šňupeček při písničce Rooster sic tam myslej moist snuff, formu žvýkacího tabáku, ne dry snuff, šňupeček.
Už tu je zase brigáda, jen taková nározová, ale docela dobře placená(osmdesát na hodinu). Spočívá to v osekávání vysokého plevele kolem malých stromků, aby se neudusily a šel na ně sluneční svit. Nic složitýho, ale blbý je, že mám pak úplně sežehaný rozdrásaný kdovícoještě předloktí. Rukavice a bunda nejsou stoprocentní ochrana a nakonec člověk stejně skončí s náramkem z požahané kůže, neni to tak zlý, jen to ještě celej zbytek dne pálí, ale dá se to v pohodě dát, jen si potřebuju trochu za hateovat. Navíc teď je to trochu něco jinýho, vyplejt určitou část pozemku...převážně od kopřiv, takže je to taky sranda.
V našem městě bude taková spářka, jde tam dost lidí a já tam asi také půjdu, sic nemám rád electro chujoviny, ale je to dobrá příležitost pobavit se s lidma, dostat něco toho tekutého jedu do krve. A přece jenom je léto, tak tedy mám zvýšený zájem o nežné pohlaví...ehm...

Směs zážitků, myšlenek a trocha té večerní introspekce

18. srpna 2014 v 21:37 | Greg Freak
Bejt na fesťáku jako pomocník zvukaře má svý výhody, třeba pivo zadara. Člověk se ale musí hlídat, přece jenom tam se mnou byl rodič, ale z piva se člověk nemůže opít tak moc to se dřív pobleje- to je jeden z důvodů proč je jeho pití můj oblíbenej způsob dopravy ethanolu do krve. Takovej menší lokální festival, ale kapely nebyly špatný. První kapela byla takový pohodový ska, ale právě byla první a navíc ještě dozníval déšť, takže tam moc lidí nebylo, ale pak přicházeli další a další a nakonec se člověk skoro neprodral zpátky, když chtěl udělat svý obvyklý kolečko výčep-po cesťe potajnu vypít na dva max. tři loky-pisoár-a zpět. Bylo to dobrý, lidi se bavili a to je smysl hudby, ikdyž pak jsem měl trochu útlum usínal jsem, ale eště jeden dva kousky a byl jsem vzhůru, že mi slovo "únava" nic neříkalo.
Teď je zas ten čas, kdy sem jen doma, říkám si, že bych měl bejt venku s lidma. Ono od přírody asi introvert nejsem, ale okolnosti, hyperprotektivní rodiče a občasná melancholie nahráli tomu, že sem furt sám. Když sem byl v první třídě přestěhovali jsme se, ale školu jsem nezměnil, chodil jsem do školy přes půl města, tam sem měl všechny kamarády a i teď v podstatě většinu. Pouštěli mě tam jen do školy a zpět a ještě za doprovodu starší sestry- to vše kvůli tomu, že se báli, že se mi po cestě něco stane. Takhle jsem skoro nechodil ven s kamarády, jen ve škole jsem mohl trochu upokojit své extrovertní a trochu "showmanské" tendence, pak se to všechno úplně ubilo, přechod na gympl a tak. Rodiče pak přestali s takovou mírou ouzkostlivosti, ale jelikož já nebyl zvyklej...
Původně jsem zamýšlel, aby tenhle blog byl striktně anonymní, ale podle tohohle článku by něko kdo mě zná klidně moh poznat, že to píšu já, ale seru na to, stejně tohle nikdo moc nečte a pochybuju, že někdo koho znám čte nějaký blogy. Jo blogy jsou pasé.
Moje dělení rubrik je už vážně na prd, protože moje články poslední dobou jsou změtí všeho možnýho, co mě napadne, trochu stream of consciousness trochu roztržitost-spíš to druhý.
Teď mám trochu období, kdy jsem veselej, lidi mě neserou. Kdybych znal víc lidí mohlo by to bejt dobrý léto, ale what the heck je to jedno, je mi to jedno a tak to má bejt...


Report

10. srpna 2014 v 18:32 | Greg Freak |  Bleed
Nechápu proč vlastně ještě mám zavedený rubriky, když stejně na to dělení seru a snad jen u tohohle článku za několik měsíců jsem si na to vzpomněl. A rubriku piss už asi snad používat nebudu.

Poslední doušky kafe

3. srpna 2014 v 0:53 | Greg Freak |  Shit
Táák dneska(jo kurník už je po půlnoci) jedu na CEJ(central european jamboree-středoevropské setkání skautů), takže vychutnávám poslední doušky kafe než pojedu. Ono docela se těšim až vypadnu z týhle ponorky a nudit se tam nebudu, ale já jsem člověk, co má rád aspoň chvíli klidu a soukromí a toho tam bude nedostatek, ale co. Holky ze států višegrádský čtyřky a několika dalších, toby bylo, aby se tam člověk nudil. Zdá se mi, že léto dělá svý( říká se, že jaro dělá divy, ale letos přec žádný nebylo)- lidi kolem mne se začínaj nějak hodně párovat, ještě aby ne, když všude kolem jsou minišortky, krátký sukně a dekolty hlubší než mariánskej příkop, to pak mužskej mozek pomate tak, že by byl ochotnej přeplavat Pacifik, aby dostal co chce. Nějakej nezaujatej asexuální pozorovatel by to asi považoval za šílené, nechutné a hnusné, ale kdo jede na vlně základního pudu, kterej dal vzniknout v transformovaný podobě podkladu pro vše, co civilizace vybudovala.
Jak již jsem se zmínil v minulé článku- po táboře mi klesla tolerance ke kofeinu a teď mezi táborem a CEJ se snažim nenajet zase spátky na každodenní silné pití kafe, protože na CEJ bych byl unavenej a asi by mě příšerně bolela hlava jako všdy když najednou přestanu se svou denní dávkou kofeinu po delší době. Kofein je měkká droga a ujíždí na ní denně 90% dospělý populace. Vzpomínám si, když jsem neměl takovou toleranci a byl spoustu kafe a pak vůbec nemohl spát a myšlenky mi prostě jeli a teď si představit, jak by to kurwa jelo na hitlerově speedu, neni divu, že v česku piku propadlo tolik lidí. Ale zase kdo by chtěl v týhle době tak moc přemejšlet.
Budu psát barokní češtinou, vulgárně a asi i s gramatickejma chybama jak se mi zlíbí.