Gott ist tot und wir haben ihn getötet

Červen 2014

Sem zpět! To ti to trvalo ty chuji jeden!!!

28. června 2014 v 13:00 | Greg Freak
Frekvence mého psaní de do kelu, ikdyž dle mého subjektivního vážení se kvalita možná zlepšuje. Asi bych měl smazat články z prvních několika měsíců blogu, možná z celýho minulýho roku. Už jen pomyšlení, že mám takový věci a docela monotóní na svym blogu mě docela irituje.

Škola nám skončila o dva dny dřív než většině základek a středních škol (ha ha wankers). Ve čtvrtek sem byl na oslavě u jednoho spolužáka. Na začátku jsem se dostal trochu do nálady, ale pak jsem s tim přestal, abych to ze mě netáhlo a přece jenom mi to zas tak nevadilo( stejně pak přestávali pít, až pozdějš začali víc), ale vadilo mi, že sem tam nemohl bejt až do dalšího dne, ale kdybych nebyl debil, tak by to šlo.

Taková "nerdovská skvadra" v naší třídě se začala tak trochu rozpadat (já sem z tý skupinky asi nejmíň nerd de facto vůbec, ale sem divnej až to bolí), ale je to docela dobře, páč se začínám bavit s větší sortou lidí z naší třídy.

Tyhle prázdniny by mohly bejt lepší než minulej rok, přece jenom sem míň melancholickej a víc je mi všechno u zádi. Nebejt toho splínu minulýho léta, tak nepíšu tenhle článek.

Čtu už druhou knížku od Kerouaca. Na cestě mě uchvátilo nejen tim tuláctvim po americe těsně po druhý světový, ale taky tim, že dobře vypráví a některý jeho názory se mi docela líběj. Teď čtu Dharmový tuláky, je to mnohem víc přemejšlivý, ikdyž sem většinu z toho, co mám z tý knihy přečtený, sem četl v strašnym brajglu, takže si to asi nepamatuju moc dobře. Buddhismus je strašně zvláštní náboženství (světonázor, whatever...) unikátní už jen tim, že je netheistický.

D'Oh

7. června 2014 v 14:22 | Greg Freak |  Bleed
Kurv...do pr... já se na to vyse...
Před nějakou dobou jsem zjistil, že v našem krajskym městě bude fesťák, kde bude spousta českejch punkovejch a oi kapel. Myslel jsem si, že je to v červenci, ale ono ne je to kur*a dneska. Klidně jsem furt čet, že je to v červenci, ale neuvědomil jsem si to a furt jsem si myslel, že v červnu. Myslel jsem si, že mám ještě měsíc čas, že někoho seženu, kdo by tam jel se mnou.
Nakonec jsem se snažil zoufale zpacifikovat rodiče, aby mě tam pustili samotnýho, neúspěšně. Do pi*dy!

Jsem dost naštvanej, tak se potřebuju vypsat, tak je to trochu krátkej článek no. Navíc takový věci se mi stávaj furt například je někde napsáno čtyři já to čtu milionkrát a furt si myslim, že je tam čtrnáct. Takový věci se mi dějou immervehre a já si říkal, kdy mě to fakt poškodí (dostat o stupeň míň z písemky je hovno).

Budu psát barokní češtinou, vulgárně a asi i s gramatickejma chybama jak se mi zlíbí.