Gott ist tot und wir haben ihn getötet

Modrej motýl

31. května 2014 v 20:59 | Greg Freak |  Shit
Poslední tejdny nejsem témeř vůbec melancholickej maximálně trochu nostalgickej, zamyšlenej, ale to nevadí. Zařekl jsem se, že se na tomhle blogu přestanu urážet a tak- jednak to může vypadat divně(to je vedlejší, stejně tohle nikdo nečte), ale hlavně často pak nastává situace, že úplně energickej sednu k notebooku a napíšu článek. Tak v polovině přestávám mít počáteční energii a nakonci jsem s náladou přesně na opačný straně škály než napočátku( blbá nálada- no a co? Ale sere mě, že je to takhle vždycky). Prostě v souvislosti se sebou nebudeš psát slova jako-debil, cvok, blb...Chápeš to ty kreténe?!


Spolužáci reagovali na písničku Krysař-,,Co je to za bandu zhulenců?" nechápu, chápat nebudu, aspoň na Rebely bez příčiny reagovali docela jinak.(No s tim, že věci jako já v mym okolí témeř nikdo neposlouchá jsem se smířil-tohle je taková vsuvka)
Dva víkendy po sobě jsem tátovi musel pomáhat se zvučenim-první víkend dva dny a druhej jenom jeden(dnešek)- Nic moc, ale dostal jsem najíst napít a několik stovek za každej den. Jednak další dobrá výmluva proč jsem sem nepsal a druhak tak trochu radost nad ziskem.
Tenhle tejden byl školní vejlet a já se vrátil s tim, že mi bylo trochu blbě a že já...(notáák přece si tu nebudu nadávat) toho nevyužil třeba na aspoň navázáni rozhovoru s jednou holkou, která se zdá milá, taková malonko tichá myška a navíc no představte si to blondýnka(no takovej trochu víc špinavej blond whatever) taková má oblíbená kombinace, ale první část je vskutku u mě paradoxní, protože by bylo docela těžký navázat rozhovor. No nebudu to tady zahlcovat svejma patetickejma steskama o holkách a tim, že s nima nedokážu mluvit, přece jenom to tady musim zahltit jinejma patetickejma steskama.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Budu psát barokní češtinou, vulgárně a asi i s gramatickejma chybama jak se mi zlíbí.