Gott ist tot und wir haben ihn getötet

well I'm back, back in my bed

1. března 2014 v 23:04 | Greg Freak |  Shit
No... dlouho jsem tu nebyl, páč jsem neměl o čem psát a nebo se mi nechtělo, ale pro tenhle tejden sem měl aspoň výmluvu-byl jsem se školou na horách. Je vidět, že s některými lidmi neni moc radno strávit víc času než je zdrávo, páč tě pomalu začnou víc srát, ale jak se znám tak na to téměř ihned zapomenu, jelikož já nedokážu bejt na někoho dlouho nasranej, může mě furt srát, ale nejde to do nasranosti (jo slovo "srát" a jeho deriváty v tomhle článku budou hodně).
Spolužáci nahlédli na moji stránku, kterou neznali, kvůli které jim asi připadám ještě divnější, ale svým způsobem normálnější a hlavně mě ukazuje možná v trochu lepšim světle. Taky mě nasralo, že jsem musel mít pokoj sám a v docela blbý lokaci, přes den to šlo, ale v noci to bylo na hovno, páč jsem se nudil a po chvíli čumění do zrcadla a předstírání rozhovoru si člověk připadá jak cvok.(možná sem trochu introvert, ale nerad se nudim)
Po příjezdu domů a prvotní euforii ze znovusetkání s ledničkou na mě přišla určitá skroušenost z takovejch těch pitomostí jako marnosti bytí, nenávisti k realitě...bla bla bla, prostě ty kraviny, který na člověka přijdou, když je zas v tom svém uzavřeném prostředí a hlavně ve svý hlavě(to je pro zdravý rozum jedno z nejnebezpečnějších míst-např. krysy držený v izolaci, bez velké možnosti pohybu apod. po čase vykazujou známky psychózy).
Zas sedíš a říkáš si, jak můžou lidi vnímat něco jako radost(veselost), ale to je jen přechodnej záchvat přehnaný příčetnosti než tě rozptýlí nějaká pitomost, jako dobrý kafe nebo nějakej seroš, dobrej článek či něco takového. Však je to pravda, že radost je v celku pomíjivej koncept a jediný, co esenciálně přináší radost jsou drogy a sex, a i když ty věci člověk dělá, tak může bejt slušně skroušenej.

Tak dobře vyprázdnil jsem ze sebe skoro všechno a dotřu to něčim jako třeba-nenávidět realitu je logický, páč záleží na tom, kdo se dívá, a ty jako všichni tvorové si blb, tudíž i tvůj pohled je blbý, a nenávidět blbost dává smysl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 yuripovidky yuripovidky | Web | 1. března 2014 v 23:12 | Reagovat

Fůj, nejhorší blog na světě!!!
P.S.: Píšu líp!!!
P.P.S.: Otřesný dess!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Budu psát barokní češtinou, vulgárně a asi i s gramatickejma chybama jak se mi zlíbí.