Gott ist tot und wir haben ihn getötet

Březen 2014

Nic

30. března 2014 v 21:58 | Greg Freak
Jako malej fagan sem si často představoval jak hustý by bylo žít v jiný době, ale to byly naivní dětský představy. Ale i teď občas zabrousim do představ, utíct pryč nemuset moc myslet... nebo prostě předcivilizační době, ale to bych stejně nebyl asi spokojen a tak během první zimy bych umřel.
Nebo bejt v budoucnosti v něčem jako lucidní matrix a internet dohromady-to je sen snad každého snílka, moci žít doslova v myšlenkách.(btw matrix je docela kravina nechápu jak to mohlo bejt tak úspěšný, nejen že to má několik děr v logice, ale prostě je to další bejkárna postavená na efektech a mooooožná je to trochu z trucu, ale nejspíš ne)

Cestování časem je taky vděčný téma filmařů a spisovatelů, který mnoho z nich vysává téměř bez špetky originality, ale stejně se občas stane, že má někdo dobrej nápad. Prostě je to strašně provařený téma.

Představy o budoucnosti (relativně blízké) jsou i v mé hlavě na dennim pořádku, může to krásně pomoct optimismu, ale taky je to úžasnej nástroj pesimismu a cynismu jak dokázat svoji pravdu a dosáhnout neaktivity. I u těch optimistickejch představ to taky neni valný, při nervóznim pochodování po baráku člověka přepadne zas pesimismus, takže z toho zase nekouká nic (většinou).


There was a little poo named Poo which pooped poos most of them ended up in toilet but some were spread on internet(net where poos share poos with other poos)

15. března 2014 v 23:08 | Greg Freak |  Shit
...Doufám, že se tham ten nadpis zobrazí celej...
Táák celej tejden jsme měli jarní prázdniny. No nachcípanej to neni zas tak úžasný, ale stejně bych hovno dělal jen mě nehorázně sere ten tuberoidní kašel. Pití průduškovýho čaje a pocení v dobrý víře, že se to zlepší...hmpf...už aby se ten kašel vrátil do tý chronický, ale ne zas tak hrozný podoby.
Prázdniny nebyly tak dlouhý, aby mi začalo abnormálně šibat a já třeba cojávim založil si blog a začal tam psát sračky(už se stalo) a ještě k tomu přemejšlel nad takovejma kravinama a pomalu propadat paranoidní představě, že v lidský společnosti to chodí absolutně jinak než to vypadá a všichni lidi mi to zatajují.
Krym-zas úžasnej příklad nesmyslný agitace médií... jo jasně něco takovýho se v Evropě už dlouho nestalo, ale v tomhle bych ty rusáky stejně neviděl jako takový svině. Jde jen o posranej Krym stejně zarusákovanej a je to docela poklidný. Ta preventivní vojenská intervence Ruska tam je docela znepokojivá to jo. Asi se to v některejch věcech podobá Sudetám, ale v těch fatálních ne(nebezpečná totalita, zbavením Krymu se Ukrajina tolik neokleští(ale zas je to strategicky důležitý místo)), ale stejně nejsem ani na jedný straně, PÁČ JE TO STEJNĚ JEDNO,prd se člověk z médií doví a hádat se tady v Česku, kde nás to ničim neovlivní a prd uděláme je stejně nahovno.

Návštěvnost nula nula prd a já se nedivim píšu o hovně občas i doslova a ještě k tomu to neni často. Obdivuju jak někdo psát dobře a často.
Pokud nemáte rádi plané filozofování o životě přestaňte číst
(mohlo by vyvolat vulgární průjem)
Zas se mi připomněli ty výžblechty, který zabíraj asi většinu tohohle blogu o smyslu života a tak...vlastně myslim, že mám dva pohledy na ten smysl života a tak-křesťanskej(mít rád lidi, po smrti splynutí s Bohem, nebo ne-tzv. peklo) ten je optimističtější a věřim v to a ten, že nic neni skutečný, že tohle je moje zvrácená představa a po smrti se objevim v jiný představě života(taková zmutovaná reinkarnace), že snění je tím smyslem a i to snění ve snění, to je podivnej pohled to jo, ale z nějakýho důvodu mi připadá realistickej. A často mám stejně pocit, že to snění je tak trochu smyslem života nehledě, co bude po něm.
Tak a můžete zase číst
Sobota jedenáct večer a já můžu myslet jen na to, že brzo budu muset jít do tý školy a že pomalu dostávám hlad... achjo
ach Heavy Metal škoda, že ten den, kdy jsem ho viděl, mám spojenej s tak velkym průserem

well I'm back, back in my bed

1. března 2014 v 23:04 | Greg Freak |  Shit
No... dlouho jsem tu nebyl, páč jsem neměl o čem psát a nebo se mi nechtělo, ale pro tenhle tejden sem měl aspoň výmluvu-byl jsem se školou na horách. Je vidět, že s některými lidmi neni moc radno strávit víc času než je zdrávo, páč tě pomalu začnou víc srát, ale jak se znám tak na to téměř ihned zapomenu, jelikož já nedokážu bejt na někoho dlouho nasranej, může mě furt srát, ale nejde to do nasranosti (jo slovo "srát" a jeho deriváty v tomhle článku budou hodně).
Spolužáci nahlédli na moji stránku, kterou neznali, kvůli které jim asi připadám ještě divnější, ale svým způsobem normálnější a hlavně mě ukazuje možná v trochu lepšim světle. Taky mě nasralo, že jsem musel mít pokoj sám a v docela blbý lokaci, přes den to šlo, ale v noci to bylo na hovno, páč jsem se nudil a po chvíli čumění do zrcadla a předstírání rozhovoru si člověk připadá jak cvok.(možná sem trochu introvert, ale nerad se nudim)
Po příjezdu domů a prvotní euforii ze znovusetkání s ledničkou na mě přišla určitá skroušenost z takovejch těch pitomostí jako marnosti bytí, nenávisti k realitě...bla bla bla, prostě ty kraviny, který na člověka přijdou, když je zas v tom svém uzavřeném prostředí a hlavně ve svý hlavě(to je pro zdravý rozum jedno z nejnebezpečnějších míst-např. krysy držený v izolaci, bez velké možnosti pohybu apod. po čase vykazujou známky psychózy).
Zas sedíš a říkáš si, jak můžou lidi vnímat něco jako radost(veselost), ale to je jen přechodnej záchvat přehnaný příčetnosti než tě rozptýlí nějaká pitomost, jako dobrý kafe nebo nějakej seroš, dobrej článek či něco takového. Však je to pravda, že radost je v celku pomíjivej koncept a jediný, co esenciálně přináší radost jsou drogy a sex, a i když ty věci člověk dělá, tak může bejt slušně skroušenej.

Tak dobře vyprázdnil jsem ze sebe skoro všechno a dotřu to něčim jako třeba-nenávidět realitu je logický, páč záleží na tom, kdo se dívá, a ty jako všichni tvorové si blb, tudíž i tvůj pohled je blbý, a nenávidět blbost dává smysl.
Budu psát barokní češtinou, vulgárně a asi i s gramatickejma chybama jak se mi zlíbí.