Gott ist tot und wir haben ihn getötet

Prosinec 2013

Noci Vá

23. prosince 2013 v 22:39 | Greg Freak |  Shit
Jsem křesťan, sic můj názor je poměrně liberální a spíš se blíží hippiesovskému "come on everybody, let's all love each other right now", ale stejně Vánoce jsou pro mě zvláštní svátky a ve směs docela i negativní-pokrytectví shon, hádky...však to spousta lidí zná, ale je tu ještě jedna věc, která mě irrituje snad možná nejvíc, a to jsou KOLEDY-člověk se jim nevyhne, jsou hrané často úplně nevhodněkdy, absolutně se mi za ten krátkej život ohrály(jako malej jsem je měl docela rád, uznávám pro děti je to hezký, ale jinak...) a vlastně je to úžasnej obraz bezmyšlenkového(tim myslim bez myšlenky-tim nechci říct třeba, že nevěřící by je neměli slavit-nejsem přece cvok-ale hraje se to všude, lidem je to, co říkaj absolutně u zádi) šílenství.
Z náboženskýho hlediska to šílenství taky neni zrovna správně, přece jsou VELIKONOCE VÝZNAMĚJŠÍ.


No už mě sere ten pitomej alibismus a neustálý poznámky, kvůli mýmu posranýmu strachu, že si to někdo vyloží tak, že chci všechny koledy zakázat a všechny, kdo by je zpívali chtěl mučit a potom hodit do kotle s louhem.

Jo ty připosraný strachy jsou zlo, napsal jsem někomu koho znám asi 2, 3 komentáře na blog a teď se cenzuruju. Sic je tam určitá porce narcismu, že by se té osobě musel můj blog natolik zalíbit, aby to četla. Ono mě to sere hlavně, že teď se mi stalo několik blbejch věcí, z toho plynou nápady na články-hoorrrraaayy.
...Přiznej se jetli to čteš... muwhaha to bylo hrozně vtipný, snaž se víc hožángu

Oh I can see your mind
Tenhle článek je vlastně vo hovně, navíc to neni takový pěkný hovno, ale takový mazlavý s kousky nějakejch sraček.

Stroj

1. prosince 2013 v 21:30 | Greg Freak |  Shit
Tento stroj je velice krutý, páchá genocidu na druhu malých tvorů, sic občas mu to dělá problémy, ale lidé mu v tom dokonce pomáhají. Ti tvorové mají většinou krátký život, navíc jeho většinu stráví v temnotě ve stísněném prostoru. Většina lidí si nemyslí, že mají charakter nebo osobnost, ale určitě se rozrůzňují dle velikosti a konstituce. Lidé nemají rádi, když se mluví o tom, co ten přístroj dělá, obvzláště u jídla. Občas se najdou lidé, kteří mají ty tvory rádi, ale většině přijdou nenormální.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Ti tvorové mají hnědou barvu samovolně se nehýbají, většině lidí páchnou a proto je topí ve vodě a pak posílají pryč.
Budu psát barokní češtinou, vulgárně a asi i s gramatickejma chybama jak se mi zlíbí.