Gott ist tot und wir haben ihn getötet

Listopad 2013

To si vážně myslí, že mě napadne název článku?

23. listopadu 2013 v 11:00 | Greg Freak |  Shit
Spousta věcí, co sem píšu jsou myšlenky zveličený pocitem bezvýchodnosti a bezmoci, kterej se v tu chvíli prostě náhle zjevil. Neurotický projevy a pochybnosti. Často jsem tady zmiňoval punk, ale nemohl bych tak žít, nežiju moc v reálnym světě "no future"mi nesedí :), pro mě je to prostě muzika a možná trocha názorů, se kterýma se aspoň trochu stotožnim.
Asi tenhle blog zrušim, možná jen vymažu nějaký starý články, stejně to nikdo nečte a tyhle články jsou prostě výplody náhlejch myšlenkovejch pochodů něčim rozhozených, o kterých si stejně za delší či kratší chvíli řeknu-proč jsem to tam k**va vlastně psal?
Je fakt, že mě štve hodně věcí a s některejma vyloženě nesouhlasim, ale i některý věci, který jsem tady tak trochu hateoval, tak jsou vlastně jen věci, se kterejma se prostě nestotožnim-věci, který nechápu proč lidi dělaj, ale ať si to klidně dělaj dál...
Najděte slova k týhle písničce a najdete odpověď na otázku života vesmíru a tak(42 to neni)

Pozřel jsem Nic a vyšlo Vše

16. listopadu 2013 v 23:59 | Greg Freak |  Shit
Lidé jsou společenští tvorové a z nějakého důvodu mají společnost a konverzaci rádi ikdyž v danou chvíli stojí za prd a je to o ničem. To já moc ne, když prostě přejde na takovou nanicovatou debatu, která i pro konverzující není o ničem zajímavim, tak se stáhnu(tzn. stáhnu se ještě víc, prostě přestanu úplně mluvit a i vnímat). Lidé prostě nudné prázdno radši vyplňují nudným prázdnem s lidmi, které jim z nějakého důvodu tak nepřipadá, když prostě nejde o nic nového zajímavého, maximálně pomlouvaj lidi za jejich zádama(což ze srdce nesnášim). Ono je doopravdy spousta věcí, co mě nebaví a ostatní třeba jo, nebo jinak je doopravdy málo věcí, co mě baví, to je asi jeden z důvodů proč lidskou společnost tolik nemusim a taky to, že lidská společnost mi prostě kvůli spoustě věcí přijde veskrze nepřátelská. Někdo se cítí bezpečně s lidmi a někdo naopak bez nich, to může bejt další důvod proč lidi tak rádi vyhledávaj společnost ikdyž nepřináší nic zajímavého, je to takové jejich bezpečné místo, mezi lidmi.
Jak jsem již napsal není mnoho věcí, co by mě bavilo. Rád čtu o zajímavých věcech( zvláštnosti, co se týkají všeho možnýho od chemie po psychologii a prostě třeba i to prolízání blogů ve snaze najít něco zajímavého) přemýšlim, uspořádávám a analyzuju svoje myšlenky. Právě jedna z věcí, co mě zajímaj, je chemie-jde mi, považuju to i za něco, co bych nejspíš mohl i studovat. Možná bych mohl pracovat ve výzkumu, to by mě mohlo i bavit, je to divnej sen a možná to neni ani opravdovej sen, ale budiž...
Jenže život neni jen práce, jenže mě nic moc nebaví a v tom je ta pointa tohohle článku-nuda nuda nuda nuda a nic, co by mě bavilo...
Možná jen projevy mizantropie a znuděnosti náctiletosti či určitýho přehánění, nebo jsou všichni lidi okolo šílený a já jedinej rozumnej člověk, nebo v tomhle nejsem tak úplně člověk(tzn. jsem divneeeeeeej). Stejně na tom nezáleží, stejně jsem nic, stejně jsem jen zrnko písku v poušti zvané čas.
(vim že jsem na tu písničku už dřív odkazoval, ale tady se to tak krásně hodí)

Povrchnost

14. listopadu 2013 v 19:28 | Greg Freak |  Piss
Eeeehmmm další můj osvícenej článek...
Tohle bude možná takovej nesouvislej myšlenkovej blietzkrieg, ale pokusim se to trošku rozčlenit.
Proti "fintivosti" nic tak úplně nemám, nikomu to neškodí maximálně peněžence lidí tím ovlivněnými, taky nemám nic proti tomu, když někdo vybírá partnera/partnerku podle vzhledu, svym způsobem to dá rozum, sic by se to nemělo přehánět, ale je to určitě v pořádku.
ALE když někdo začne svou fintivost projektovat na ostatní, je to v pr... U holek to jde aspoň částečně pochopit výchovou, holčicíma stereotypama a tak, stejně je to děs, ale trochu omluvenej. Jasně, když se holka oblíká tak, že ehm nevynikne to, co by jinak vyniklo, tak jo klidně jí to někdo říct a ničemu to nevadí, navíc upřímnost se cení, ale když v tom někdo někoho vyráchá a využije toho k přiživení svého hladového ega, tak je to zhůvěřilost...Prostě další přílad lidského povyšování a zbytečné nevraživosti.

Co ani záchod nepozřel

3. listopadu 2013 v 22:07 | Greg Freak |  Piss
Tohle bude článek zas plnej zamyšlení (Varování: může způsobovat deprese, záchvaty smíchu z důvodu posměchu, závratě, hypersexualitu, horečku, smrt a v těch nejzávažnějších případech myšlení)

Jedním z důvodů, krom lenosti a zhýčkanosti, proč jsem ještě neutekl z civilizace, postupně se nepřesunul do teplých krajin(např. lesy ve Španělsku či něco takového) a nežil tam naturalisticky oproštěn od všech problémů civilizace jen se svými myšlenkami, je, že se tak trochu bojim zklamání, toho se svým spůsobem bojí skoro všichni, snad krom sociopatů, každý má určitý obraz jakým chce být před někým u koho mu na tom záleží, nebo sám před sebou. Člověk má standardy vztažené na sebe, často docela volné, ale furt nějaké. Je to prostě tlak. Lidi si myslej prej, že jsem chytrej nebo co, ale ve mě to hlavně vyvolává tlak, když se člověk přihlásí na nějakou soutěž uspěje a pak to pokračuje, co když to úplně posere??! co když ne, lidi o něm budou mít ještě větší mínění a pak posere zas jinej standard??! Třeba, kdybych se ve třiceti v opilosti zadusil zvratky bylo by to špatné jen z toho praktického hlediska, ale co by si o mě lidi mysleli by mi bylo úplně u pr****, jednak bych byl mrtvej a jedno, kde bych skončil, byl bych k tomuhle docela apatickej, ale taky mi to nepřijde nějak potupující, jasně nepřirozená smrt je vždycky smutná, ale nebylo by to pokořující...

Hrabivost je určitém množství dobrá, člověk ví, co chce, tak si za tim jde, ale přílišná hrabivost je důvodem přoč snad každej systém nefunguje úplně jak by měl. Kdyby lidi nebyli stupidně hrabivý a aspoň trochu štědrý, tak by mohl fungovat každej systém, kterej neni založenej na násilí(nacismus například), kapitalismus, komunismus, vlastně i monarchismus, dokonce i absence systému-anarchismus, ale lidi jsou lidi, tak nejlepším způsobem, jak omezit škody je právě kapitalismus. Proto se názorově klanim k pravicovému minarchismu.
(mluvit tady vo politice, to si zahrávám na pokles z dosavadní návštěvnosti na ještě míň....je to vůbec možný?!)

Ze začátku tohle byl takovej smeťák, kam jsem mohl házet svoje myšlenky a nálady, ale začal jsem se cenzurovat...očividně jsem se na to teď vykašlal, aspoň je určitá minimální šance, že se najde někdo, kdo se mnou souhlasí.

Mám v sobě hodně hateu, ale je to dost idealistický, tak to na spin-off 1000věcícoměserou nevypadá.
Trochu anarchistickýho ska punku k tématu hrabivost :)
Budu psát barokní češtinou, vulgárně a asi i s gramatickejma chybama jak se mi zlíbí.