Gott ist tot und wir haben ihn getötet

Bez idejí, s nápady a bez nálady

21. října 2013 v 20:10 | Greg Freak |  Shit
Varování: tento text může obsahovat šílené myšlenky, depresivní nemyšlenky, narážky na pissničky a fuckální humor.
Další nanicovatý článek, kde popisuju své nepopsatelné myšlenkové pochody. Je tu zas ta rutina-vztát, jít do školy, tam většinu doby hrát na mobilu, tupě zírat, prohodit pár poznámek nebo se pokoušet usnout, ale aspoň mě to trochu chrání před nihilismem, ten nastane až doma, tam dělám povětšinou neustále to samý, ale pokaždý s jinou náladou, je to na hovno. Demotivován, ale taky bez idejí. Někdy vymyslim nějakou básničku (tzn. rýmovaná krávovina s "vtipným" či nihilistickým tématem), či jakoustakous povídku, ale povětšinou si to v hlavě promyslim, otesám detaily a stejně se na to pak vyse*u, páč jsem línej. Njn. jsou to sračky, ale moje sračky a já si je nenechávám a radši je spláchnu ( to mám z toho, že moc koukám na South Park =D ). Někdo říká, že tzv. období dospívání je nejlepší, ale podle mě je to kravina, sic neni tolik povinností, ale když člověk získá určitou finanční i jinou soběstatnost a určitou svobodu, tak si aspoň po víkendech povyrazí z kopýtka nebo něco jiného, záleží na něm a o tom to taky je. Sic by se to mohlo jaksi zvrhnout do jakýsi frašky, kdy bych skončil s nějakou rutiní prací a sám se v bytě sjížděl acetonem nebo propíjel játra a byl asociálnější než teď, nebo by to mohlo dopadnout ještě hůř. Přemýšlet o budoucnosti je možná věc, co mě nejvíc ubíjí.

Celý hodiny ležet přehnaně přemýšlet a poslouchat L7 už mi z toho hrabe( co to meleš, tobě hrabalo vždycky). Jako malé dítě neustále si představovat a vymýšlet příběhy(sic asi byli nic moc, ale stejně...) a teď vymýšlení milionu a jedný budoucnosti, občas něčeho jiného, neustálý negativní glosy a tápání po smyslu tohohle všeho.

Neustále tápu po smyslu(nejspíš smyslu života kdo ví), ale možná ho prostě nenacházim, protože jsem mrtvej, uvnitř mrtvej..................nebo neurotik, ale...

"na světě je spousta lidí, co jsou na tom hůř" je příšerná motivační věta, to spíš by to mělo bejt
"na světě jsou lidi, který si berou i malichernější krávoviny hůř"

A chronic masturbator with love in his eyes...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bonnie Galactic Bonnie Galactic | E-mail | Web | 24. října 2013 v 19:09 | Reagovat

Dííííky! Vyhrál si internet :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Budu psát barokní češtinou, vulgárně a asi i s gramatickejma chybama jak se mi zlíbí.