Gott ist tot und wir haben ihn getötet

Říjen 2013

Obviňování

27. října 2013 v 13:16 | Greg Freak |  Piss
Lidé rádi hledají viníka, občas je to logické, ale někdy je to absolutně irrelevantní. Jednají většinou z paranoii, nebo se snaží shodit všechnu vinu na jednoho obětního beránka. Někteří jsou schopní svést všechnu vinu z pitomého nedorozumění na šestileté děcko. Nedivil bych se, kdyby někdo z toho, že jeho televizi zničil blesk, obviňul svou malou téměř nehybnou želvu. Někteří dokonce neobviňují jenom živé tvory dokonce ani věci, ale i počítačové hry-spousta lidí zná tu stupidní reportáž televizní stanice známé svými přeslazenými a hystericky přehánějícími "zprávami". Nejdříve mluví o závislosti na počítačových hrách a o tom, že způsobují agresivitu, pak uvedou absolutně irrelevantí příklad, kde ta osoba nebyla závislá a buď to byl magor už před tim a nechal se inspirovat, nebo se snažil zmírnit trest. Nebo na to například svádět agresivitu dětí-pitomost, děti normálně zlobí, dělají kraviny a mlátí se navzájem, jen se nechávají inspirovat, ale hyperprotektivní rodiče si to nedokáží přiznat, jejich dítě nemůže být agresivní a jen tak se prát, za tim něco musí být.

Ale zas někdy je pokládání otázek a hledání příčin je důležité. Kdyby si lidi nepoložili otázku "proč nám dopr*ele vládne nějakej autokratickej tlustej král?", tak by tu byl v podstatě ještě středověk(sic v podstatě se furt zdá, že nám vládne v podstatě jen rigidně se měnící okruh oligarchů, kterej, když se změní, tak se v podstatě stejně nic nezmění, ale furt je to lepší než středověk =D....radši toho nechám, nebo z toho bude politickej článek)

...znáte ten pocit, když píšete článek přímo na blog a tak v půlce omylem zmáčknete F5 a to, co jste napsali vám zmizí...

Bez idejí, s nápady a bez nálady

21. října 2013 v 20:10 | Greg Freak |  Shit
Varování: tento text může obsahovat šílené myšlenky, depresivní nemyšlenky, narážky na pissničky a fuckální humor.
Další nanicovatý článek, kde popisuju své nepopsatelné myšlenkové pochody. Je tu zas ta rutina-vztát, jít do školy, tam většinu doby hrát na mobilu, tupě zírat, prohodit pár poznámek nebo se pokoušet usnout, ale aspoň mě to trochu chrání před nihilismem, ten nastane až doma, tam dělám povětšinou neustále to samý, ale pokaždý s jinou náladou, je to na hovno. Demotivován, ale taky bez idejí. Někdy vymyslim nějakou básničku (tzn. rýmovaná krávovina s "vtipným" či nihilistickým tématem), či jakoustakous povídku, ale povětšinou si to v hlavě promyslim, otesám detaily a stejně se na to pak vyse*u, páč jsem línej. Njn. jsou to sračky, ale moje sračky a já si je nenechávám a radši je spláchnu ( to mám z toho, že moc koukám na South Park =D ). Někdo říká, že tzv. období dospívání je nejlepší, ale podle mě je to kravina, sic neni tolik povinností, ale když člověk získá určitou finanční i jinou soběstatnost a určitou svobodu, tak si aspoň po víkendech povyrazí z kopýtka nebo něco jiného, záleží na něm a o tom to taky je. Sic by se to mohlo jaksi zvrhnout do jakýsi frašky, kdy bych skončil s nějakou rutiní prací a sám se v bytě sjížděl acetonem nebo propíjel játra a byl asociálnější než teď, nebo by to mohlo dopadnout ještě hůř. Přemýšlet o budoucnosti je možná věc, co mě nejvíc ubíjí.

Celý hodiny ležet přehnaně přemýšlet a poslouchat L7 už mi z toho hrabe( co to meleš, tobě hrabalo vždycky). Jako malé dítě neustále si představovat a vymýšlet příběhy(sic asi byli nic moc, ale stejně...) a teď vymýšlení milionu a jedný budoucnosti, občas něčeho jiného, neustálý negativní glosy a tápání po smyslu tohohle všeho.

Neustále tápu po smyslu(nejspíš smyslu života kdo ví), ale možná ho prostě nenacházim, protože jsem mrtvej, uvnitř mrtvej..................nebo neurotik, ale...

"na světě je spousta lidí, co jsou na tom hůř" je příšerná motivační věta, to spíš by to mělo bejt
"na světě jsou lidi, který si berou i malichernější krávoviny hůř"

A chronic masturbator with love in his eyes...

Další rýmovanej výžblecht

8. října 2013 v 17:57 | Greg Freak
Sleduj, už přichází.
Běduj, že si tě neváží,
Maskuj, zkrývej, hlídej se,
shoduj, kývej, po*er se.
Nechte mě, je to na h*vno.
Blázen jsi, v tom jsme za jedno.

Jen taková nic moc myšlenka-některý konvence maj smysl (nekrást, nevraždit, neničit majetek ostatních...), to je jasný, ale některý jsou opravdu nesmyslný a je tomu tak, jen proto, aby tomu bylo tak a někdy, aby několik lidí ze sebe mělo lepší pocit(narcisti...bleh).
Já vím-
mé "básně" jsou na hovno,
ale vždyť jdou tak snadno.

Ani nějak nevim, jak mě to napadlo. Navíc dávat sprostý slova do básničky no....., ale mě osobně to nevadí :P.

Loners, wankers, freaks and many other awesome personalities

5. října 2013 v 23:07 | Greg Freak |  Shit
No, jelikož jsem napsal článek na téma extravert, kterej asi moc lidí nečetlo, což je asi dobře, tak jsem si řekl, že na tohle téma týdne nic psát nebudu, ale jako je to vždy, když si člověk něco rázně zařekne, tak mnohem víc myslí na porušení toho.
Asi každej v sobě má minimálně špetku introveta, kterej má občas chuť jen žít ve svých myšlenkách, nebavit se s těmi divnými tvory, kteří sebe zvou "lidé". Já osobně ve škole mluvim s několika málo lidma, nejspíš hlavně kvůli tomu, že maj aspoň trochu podobnej styl humoru nebo tak. Jde povětšinou o vyřčení nějaké rádoby vtipné, nebo i doopravdy vtipné poznámky, komentář k nějakému filmu a tak. Jinak se v podstatě s lidma nebavim. Touhu s někym jít ven a nebo tak, tu nějakou větší mám jen, když mám depku, když mi jaksi nevyhovuje, co jsem, tu jsem tak nějak měl o prázdninách, ale...Well I'm back, back in black...:D

Podle mě jsou takový dva základní typy introvertů:
1) "submisivní typ"- typ, který jaksi vyhledává společnost lidí, ale jinak moc nekomunikuje, spíš poslouchá, někdy protože se stydí, někomu to ale může vyhovovat.

2) "poustevnický typ"- typ, který společnost lidí nevyhledává, to může být z mnoha důvodů(stydlivost dovedená do extrému, prostý nedostatek touhy po lidském kontaktu, zášť k lidem...). Někteří tito lidé se kldině nemusí bát mluvit před lidmi, ale prostě nechtějí víc než je nutné.

(A jen taková vsuvka ke konci, která se k tématu jaksi hodí, sic ne úplně, ale souvisí to se způsobem komunikace-Nemám rád, když někdo někoho pomlouvá, když šíří drby, prostě když se někdo snaží někoho takovýmhle způsobem shodit a to se nemusí týkat mne, ale kohokoliv a stejně mi to vadí. Obvzlášť mi to vadí, když někdo někoho povrchně soudí podle toho jak se oblíká a tak. Tohle dělaj jak extraverti, tak introverti a dělaj to i lidi, který se jinak sociopaticky či narcisticky nechovaj, což nechápu. Výše zmíněný "poustevnický typ" to už jen podle té mé definice moc nedělá a asi obecně to introveti dělají méně, ale furt to někteří dělaj.
Pokud někoho napadá jinej důvod, proč to lidi dělaj než, že z toho maj přímej prospěch, nebo pocit nadřazenosti, tak ať to napíše do komentářů...a taky, aby to tady mělo nějaký komentáře :P )

Taky jedna dost dobrá písnička vztahující se k tématu:
Budu psát barokní češtinou, vulgárně a asi i s gramatickejma chybama jak se mi zlíbí.