Gott ist tot und wir haben ihn getötet

Paradoxní optimismus začátku školního roku

3. září 2013 v 21:01 | Greg Freak |  Shit
No, aby bylo jaksi rozumněno, tak moje asociálnost zná mezí :). Ve škole, v té vymývárně mozků, se docela i rozkecám, je tam určitej okruh lidí, se kterýma docela mluvim, ale je to hlavně ve stylu kecání o filmech, všemožný "vtipný" i vtipný poznámky a tak. No asi nemůžu říct, že je to nějak moc, nebo zas, že sem ultra tichej(ikdyž někdo říká, že jsem tichej), ale hlavně je to pro zahnání nudy a taky možná z těch milionů mozkových buněk, co umíraj každou chvílí, co jsem ve škole.
Sedim stejně, jak před dvěma roky-prostřední řada úplně ve předu a dokonce se stejnym člověkem(nejsem si jistej, proč to sem píšu, ale možná proto, že je šance, že by to mohla číst osoba, co znám, ale chci, aby to věděla?!). Jinak můj kontakt se společností hasne, jednak kvůli mé nechuti, cynismu a nihilismu, ale taky určité plachosti.
Na vzdory tomu mám docela dobrou náladu.
The anarchist, the nihilist but can your prove that you exist

Nojo, v tomhle jsem pokrytec, smýšlím jinak než činím, sic ne takovým tím aktivním způsobem, kde se člověk snaží nějakou činností v rozporu s jeho přesvědčením zakrýt svoje smýšlení, aby zapadl...apod., ale jsem moc pasivní, abych něco činil, nemyslím tím to o čem je ta písníčka, teda ne na prvním místě, ale obecně všechno možný.

Achjo, prostě jsem línej apatickej srab, jehož blog se nebezpečně podobá těm teen rádoby depresivním blogů, kterými tak opovrhuje. Už se zamotávám do svých myšlenek, na vše mám názor a pak se to plete.

Poslední dobou jsem si oblíbil hodně Meat Puppets(už dříve jsem některé písničky od nich poslouchal, ale teď je to skoro obsese, úžasná obsese =D), sic jsou trochu pomalejší než to, co jinak poslouchám, ale zněj mi perfektně
Nirvana na tuhle písničku udělala cover a s Cobainovým hlasem je to možná lepší, ale instrumentální část neni tak dobrá jak originál.
Písnička, co docela dobře vystihuje moje stavy existenciální úzkosti a je trochu rockovější
Pěkná instrumentální

A taky už delší dobou poslouchá bristký Subhumans(viz první video) hodně jejich věcí je rychlejší a "tvrdší" než to první video
Well....pokud někdo přečetl tenhle slovní průjem a dokázal spolknout tohle sousto zbytečných keců bez krabičky antacid a toho, aby to vrátil :D, tak mu přeju dobrý život bez dlouhodobých následků :P.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Budu psát barokní češtinou, vulgárně a asi i s gramatickejma chybama jak se mi zlíbí.