Gott ist tot und wir haben ihn getötet

Extravert

7. září 2013 v 23:28 | Greg Freak |  Shit
Teď mluvim o takovejch extrémních případech, asi někoho takovýho taky znáte
Extravert je pro mě poměrně nepochopitelný člověk. Jistě v určitym smyslu je každej více či méně extravert, ale znám takový extrémy, kdy ten člověk v podstatě furt s někym mluví, domlouvá a plánuje něco a tak... Tyhle lidi dokážou mluvit v podstatě skoro s každym, až sou možná trochu otravní. Nemyslim asertivní/agresivní lidi, co si jdou zasvim a nebojej se ozvat, ale o lidech u kterejch je přirozený se strašně moc ozývat, o lidech, který si pomalu nejsou schopný dojít na záchod bez toho, aby s někym mluvili(trochu hyperbola, ale v některejch situacích je tomu tak). Nějak nechápu, co je k tomu vede. Jasně občas je to zdroj pobavení, ale tohle je jaksi extrém.
No jasně, já jsem v tomhle případě tak trochu anhedonickej a pokud mě to nějak nezaujme, tak na to jaksi kašlu a pokud promluvim, jsem možná moc upřímnej ohledně svejch "divnejch" myšlenkovejch pochodů.(možná přehánim)
Dnes mě k tomuhle zamyšlení dovedlo několik hodin "v okupaci" dvěma takovýhlema extrémníma extravertama. Nechápu jak někdo může omýlat furt dokol, takový pitomý zbytečnosti a přitom ví, že s tim prd udělá a na nic nepřijde. Např. na jednom táboře dvě holky balily jednoho kluka, tak se vo tom několik dní připitomněle diskutovalo. (tohle úplně nesouvisí s tématem, ale tihle extraverti jsou k tomu docela náchylný a často to začínaj) Možná jsem jen cynik.
Nietzsche napsal o těhlech povrchních extravertních přátelstvích, že hledají sami sebe v ostatních a ne v sobě. Nevim jestli je to pravda a jestli je to úplně špatně, ale člověk by kvůli jenom tomu určitě neměl danou osobu zastracovat.

Dofám, že se vám lidem, kteří by to mohli číst, z tohoto myšlenkového trysku nezamotala hlava, či jste se rovnou nepozvraceli pohrdáním nad autorem, ale tak se s vámi loučí váš (ne)milý Greg Freak. :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Budu psát barokní češtinou, vulgárně a asi i s gramatickejma chybama jak se mi zlíbí.