Gott ist tot und wir haben ihn getötet

Tear down the wall

29. července 2013 v 20:12 | Greg Freak |  Shit
Účelem tohoto blogu je vypsat z mé hlavy nějaký ten jed, co se tam nachází v podobě divných myšlenek. Pochybuju, že to někdo bude číst, což je vlastně jedno nebo možná dobře.
Jsem asociální a divné individuum, které ostatní považují za podivína, pošuka, tichou osobu... Lidi nejsou zrovna tvorové, které bych měl rád, chovají se divně, jsou povrchní a soudí lidi podle povrchních věcí, jsou to hrozní konformisti a strašně je lákají podivné věci jako moc, sláva a vždy od všeho příjemného chtějí čímdál tím víc. Rádi se mezi sebou uráží, aby na úkor druhého buď jen nakrmili své ego, či skutečně postoupili v jejich pošahaném společenském žebříčku. Propadají strojem jménem "společnost" a vychází jako "hnusná hnědá hmota".
K založení tohohle blogu hodně přispěly mé obvyklé prázdninové depky. Pokud si myslíte, že je to divné mít obvykle o prázdninách depky, tak mě moc neznáte(doufám, že tohle nikdo koho znám nebude číst...ikdyž možná by to neco vyřešilo).....ehm, o prázdninách narozdíl od většiny tvorů, které lidi zvou "studenti", se prakticky nestýkám s lidmi....POČKAT já se i jinak skoro s lidmi nestýkám, či s nimi nemluvím. Jednou, když jsem měl dost intenzivní pocit osamělosti a neporozumění, tak sem dostal šílenej nápad a začal pročesávat blogy, jestli nenajdu někoho, kdo je na tom podobně, kdo je taky tak trochu schizoid.
Pátrání se vydařilo, byl to blog založenej právě jen pár dnů než jsem ho našel a pak jsem tam psal nějaký komentáře(jen čistě náhodou kdyby ta osoba četla, což asi nenastane =D ), a já tak dostal motivaci založit si vlastní blog. :P

Teď k názvu tohohle článku. Rozpolcený pocity jsou svinstvo, člověk za s utrpením vystavěnejma (spíš možná jen bylo s utrpením sledovat jak se stavěj) zdma své schizoidní duše po dlouhý době pocítí silnou touhu po kontaktu s lidmi, začně s nimi o něco víc mluvit a ejhle, znechutěj se mu a zase zaleze do bezpečí svých schizodních zdí.
Proto si občas přeju zbourat tu bariéru, proto se článek jmejuje podle textu v songu od Pink Floydů: "Tear down the wall!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Budu psát barokní češtinou, vulgárně a asi i s gramatickejma chybama jak se mi zlíbí.